فروش کانکس 4 متری ، کانکس 12 متری ، کانکس 6 متری ،طراحی و ساخت کانکس در اندازه دلخواه شما

کانکس هایی را که سر پروژهای ساختمانی و کارگاهی مشاهده می کنید . تماما کانکس تجهیز کارگاهی می باشند که قابلیت جابجایی دارند.

 کانکس های فروشگاهی معمولا به صورتی طراحی می شوند که در صورت بازدهی پایین در موقعیت مورد نظر . قابلیت جابجایی را داشته باشد تا به مکان دیگری انتقال داده شود .

کانکس مسکونی نوعی کانکس است که بر اساس نیاز های مشتری در ابعاد متفاوتی ساخته می شود. و تمام امکانات یک خانه را به طورت کامل دارد.

کمپ پیش ساخته پانلی  جهت رفاه هموطنان زلزله زده و سیل زده کانکس هایی در اندازه استاندارد . و در انواع کانکس مسکونی ، اداری ، سرویس بهداشتی و مدرسه ای ساخته به محل آنها ارسال میشود.

تولیدی کانکس فراز مفتخر است انواع کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه و چند چشمه با طرح و نماهای جالب و زیبا را برای شما طراحی کرده و بسازد.

کانکس 4 متری

  • خریداران از کانکس های 4 متری در فضاهایی استفاده می کنند که تمایل ندارند که کلیه آن فضا را با سازه اشغال کنند و یا از لحاظ فضایی دارای محدودیت می باشد زیرا این سازه ها کوچک ترین سازه های قابل اسکان هستند.
  • این کانکس ها را اغلب در ابعاد ۱۰ متر مربع (۲٫۴*۴) و ۱۲ مترمربع (۳*۴) تهیه و به بازار عرضه می گردند که معمولا از ابعاد ۱۰ متر مربع جهت اسکان کارگران و ابعاد ۱۲متر مربع هم جهت امور اداری و دفتری به کار برده می شوند.
  • کانکس های ۴ متری دارای انواع مختلفی می باشند این نوع کانکس ها معمولا در سه تیپ ممتاز ، درجه یک و معمولی طراحی و تولید می گردد. از انجایی که غالبا هزینه ساخت یک کانکس ممتاز بسیار بالا می باشد به خاطر همین مسئله غالب مشتریان ترجیح می دهند که از کانکس های معمولی خریداری کنند تا در هزینه های خود صرفه جویی کنند چون قیمت یک کانکس ممتاز تقریبا ً سه برابر یک کانکس معمولی در می آید.

کانکس های 12 متری

به دلیل آن که کانکس های 12 متری دارای تنوع زیادی بوده و با امکانات مختلفی ساخته و عرضه می شوند ، این کانکس ها دارای قیمت های متفاوتی هم می باشند . در این مقاله قصد ما این می باشد که قیمت و ویژگی هر کدان از آن ها را برای شما شرح دهیم.

شاید در وهله اول از شنیدن کانکس ۱۲ متری این تصور در شما ایجاد شود که مساحت این کانکس ها ۱۲ مترمربع می باشد در حالی که این گونه نمی باشد و طول این کانکس ها ۱۲ متر می باشد و مثلا در صورتی که طول آن ها ۱۲ و عرض آنها ۳متر باشد مساحت کلی آن ۳۶ متر خواهد بود . در حالت کلی به کیوسک های که طول آن ها ۱۲ متر باشد کانکس ۱۲ متری گفته می شود