کمپ پیش ساخته پانلی

علت استفاده از این نوع سازه (کمپ پیش ساخته پانلی)آن است . که با توجه وجود زلزله و سیل در مناطقی از کشورمان که هر سال اتفاق می افتد. و هموطنان خانه های خود را از دست میدهند. 

این نوع سازه سریع ترین راه برای ایجاد رفاه آنان میباشد. بعلاوه در محل های خیلی دور که نیاز به مکان دارند. و از آنجائی که این نوع مکان ها یا خیلی دور و بدون امکانات هستند .و یا خیلی صعب العبور هستند و تامین نیروی کار برای ساخت سازه سنتی در آنجا دشوار می باشد.

بنابراین تولیدی کانکس فراز توانائی ساخت سازه های پیش ساخته پانلی را دارد . که از سرعت نصب خیلی بالایی برخوردار است. بعنوان مثال یک ساختمان سنتی به مساحت ۱۰۰ مترمربع زمان ساختی برابر با ۱۰۸ روز می باشد .که اگر از این امکانات تولیدی کانکس فراز استفاده شود. این زمان به ۲۸ روز کاهش می یابد و نحوه به اجرا این پروژه به این صورت می باشد .که اول نقشه طراحی می شود و پس از مشخص شدن ستون ها در نقشه آکس اقدام به ساخت پی سازه می نمائیم و بعد از درزبندی محصول آماده استفاده می باشد.

تولیدی کانکس فراز در 12 سال گذشته کمپ آوارگان سوریه و عراق از جدال آنان با داعش را فراهم نموده. و با توجه به کارنامه درخشان آنها در خانقین عراق با اعتماد هموطنان در استان های زلزله زده کرمانشاه و سیل زده لرستان و گلستان و خوزستان و دیگر استانها قرار گرفته .و بیش از چند هزار کانکس در قالب کمپ پیش ساخته پانلی برای آنان فراهم نموده است.

انواع ساندویچ پانل
کانکس کارگاهی
ساخت کانکس در عراق