کانکس 6 متری

کانکس 6 متری

قیمت کانکس 6 متری تاثیر گرفته از عوامل متعددی ازجمله مصالح بکار رفته و نوع آن میباشد. ابتدا با ید به این امر اشاره کرد که در اینجا منظور ما از کانکس 6 متری ابعاد 6 متر مربع نیست. بلکه طول 6 متر و عرض 2.4 متر میباشد. که در واقع میشود 14.4 متر مربع اما اصطلاحا در نامگذاری آن فقط طول آن را می گویند. و به همین دلیل به کانکس 6 متری معروف است. در ادامه به معرفی انواع این نوع سازه و قیمت های انها خواهیم پرداخت.

قیمت کانکس 6 متری معمولی سبک

این سازه به کانکس کارگاهی سبک نیز معروف است. زیرا بیشترین کاربرد آن در کارگاه های ساختمانی و عمرانی برای اسکان پرسنل و کارگران بصورت موقت میباشد. از نظر قیمت نیز ارزان ترین نوع کانکس بوده زیرا با مصالح سبکی ساخته میشود. تا قیمت تمام شده آن کاهش یافته و برای کارگاه های موقت که حدود یک یا دوسال فقط نیاز به استفاده از آن دارند مقرون بصرفه گردد. این گزینه معمولا پیشنهاد کانکس فراز به سرپرست کارگاه هایی میباشد که تازه در حال تجهیز کارگاه برای مدت یک یا دوسال رادارند. و دقت فرمائید که در هنگام خرید شما برای مدت دوسال حداکثر نیاز به این سازه دارید. در غیر این صورت بهتر است سراغ سازه سنگین تری بروید.

از نظر مشخصات فنی شاسی این سازه از نوع تیر آهن نمره 12 بصورت دو تیر موازی در کف، اسکلت از پروفیل های 9 کیلویی، ورق بدنه از نوع گالوانیزه به ضخامت 30% با رنگ الکترو استاتیک دوطرف، دیوارپوش داخلی از نوع پی وی سی قابل شستشوی سفید، درب و پنجره از نوع آلومینیوم، تخته کف از نوع ام دی اف یا نئوپان همراه با کفپوش طرح پارکت، برقکشی و جای مخصوص دریچه کولر میباشد. قیمت این سازه با توجه به نوسانات موجود در بهای مصالح اولیه و آهن آلات میباشد.

قیمت کانکس 6 متری معمولی سنگین

این نوع سازه نیز دارای ظاهری کاملا مشابه به نمونه قبلی میباشد. اما با یک تفاوت اصلی که نوع مصالح مصرفی در آن از نظر مقاومت و دوام بسیار مقاوم تر و با دوام تر میباشد. این نوع کانکس 6 متری برای کارگاه های ساختمانی و پروژه های عمرانی بزرگ که طول فعالیت آنها بین 4 تا 10 است مناسب بوده. و یا پیمانکارانی که مدام در حال انجام پروژه های مختلف بوده و به محض برچیدن کارگاه و اتمام پروژه بی درنگ پروژه بعدی را استارت می زنند. این باعث می شود تا کانکس های پروژه قبلی را با وسایل درون آن بی درنگ برای تجهیز کارگاه جدید استفاده کنند. و صرفه جویی زیادی از این طریق در زمان تجهیز کارگاه نمایند.

مشخصات فنی این سازه عبارت است از شاسی از تیر آهن نمره 16 سنگین بصورت دو شاخه موازی در کف و اسکلت از پروفیل های 15 کیلویی سنگین، ورق بدنه از نوع گالوانیزه نمره %50 با رنگ الکترو استاتیک دوطرف، تخته کف از نوع تخته چند لایه ضد آب به ضخامت 18 میلیمتر همراه با کفپوش مشمع طرح پارکت، دیوار پوش داخلی از نوع پی ویس سی قابل شستشوی روکش دار با طرح های متنوع پوب و کاغذ دیواری، درب از نوع آلومینیوم دو جداره سنگین و پنجره ها از نوع یو پی وی سی دو جداره و برق کشی کامل همراه با فیوز مینیاتوری و چراغ مهتابی برای روشنایی داخلی سازه و چراغ روشنایی بیرونی.

قیمت کانکس 6 متری سایدینگ

این نوع کانکس نیز یک کانکس سنگین با ظاهری دکوراتیو می باشد که هم مناسب برای کاربری های دفاتر مهندسین در کارگاه های عمرانی و هم برای کاربری های دیگر. مانند کانکس دفتر پارک و یا مجتمع های تفریحی بین راهی، به عنوان اتاق سرایداری در مجتمع های مسکونی و یا برای استفاده به عنوان یک اتاق کوچک درون باغ شخصی میباشد. نمای کلبه ای شکل و سقف طرح سفال این سازه زیبایی خاصی به نمای ظاهری آن می دهد.

مشخصات فنی این نوع کانکس نیز به این صورت است که شاسی از تیر آن نمره 16 بصورت دورکلاف، ورق بدنه از نوع سایدینگ بصورت افقی به ضخامت 50% همراه با رنگ الکترو استاتیک دو رو، اسکلت از پروفیل های سنگین 15 کیلویی سنگین، ورق سقف از نوع طرح سفال با ضخامت 50% همراه با رنگ الکترو استاتیک، دیوارپوش داخلی از نوع پی وی سی درجه یک روکش دار درجه یک با طرح های متنوع چوب و کاغذ دیواری، تخته کف از نوع ضد آب به ضخامت 18 میلیمتر، ینجره ها دوجداره یو پی وی سی و درب از نوع آلومینیوم سنگین میباشد.

قیمت کانکس 6 متری ساندویچ پانل

این نوع سازه نیز مشابه تمامی محصولات کانکس فراز که با ساندویچ پانل تولید میشود. تشکیل شده از پانل هایی به ضخامت 4 سانتیمتر که مناسب برای مناطق خیلی سرد و یا خیلی گرم میباشد. کاربری این نوع سازه نیز هم برای کارگاهی و هم برای کاربری های شخصی بوده و بهترین نوع کانکس برای استفاده طولانی مدت و اسکان در شرایط دشوار آب و هوایی به شمار می رود.

مشخصات فنی آن عبارت است از شاسی تیر آهن نمره 16 بصورت دو شاخه موازی در کف آ اسکلت از ناودانی، نبشی و پروفیل های سنگین به ضخامت 2 میلیمتر، پوشش بدنه و سقف از نوع ساندویچ پانل به ضخامت 4 سانتیمتر با عایق پلی یورتان دانسیته 40 و ورق گالوانیزه نمره 50% رنگ شده دوطرف، کف از تخته ضد آب به ضخامت 18 میلیمتر ، پنجره ها از نوع یو پی وی سی دوجداره و درب از نوع آلومینیوم دو جداره ضد گرد و غبار سنگین همراه با سیم کشی و برق کشی کامل سازه.

قیمت کانکس 6 متری فانتزی و لوکس

این نوع کانکس همانگونه که از نام آن مشخص است. دارای ظاهری متفاوت از نوع های قبلی است و طراحی کانکس بگونه ای است که از نظر بصری آن را کاملا متمایز جلوه می دهد. این سازه معمولا بصورت اختصاصی برای کاربری های مختلف طراحی میشود. مهمترین کاربرد این نوع آن استفاده به عنوان کانکس خدمات شهری و یا فروشگاه های سیار. دفاتر اداری درون محوطه کارخانه ایستگاه دوپرخه و یا کانکس دستگاه خودپرداز و این گونه کاربری ها میباشد. از این رو قیمت کانکس 6 متری لوکس را نمی توان قبل از طراحی و مشخص نمودن اقلام مصرفی آن تعیین نمود. به همین خاطر می بایست ابتدا کاربری و امکانات مورد نیاز در آن مشخص شود. و امکاناتی نظیر کرکره های برقی، درب ضد سرقت، سیستم مانیتورینگ و این گونه مطعلقات که می تواند در ان گنجانده شود مشخص گردد.

قیمت کانکس 2.5*6

کانکس 2.5*6 همان سازه 6 متری است. که چون استاندارد عرض آنها یکی بوده معملا آن را 6 متری می نامند. و قیمت آن نیز مصابق توضیحات بالا میباشد. البته عرض دقیق آن 2.4 متر بوده تا بتواند مجوز حمل را بدونه نیاز به اجازه ترافیکی دریافت کرده. و آن را با هزینه های کمتری جابجا نمود. چرا که در صورتی که عرض آن 2.5 متر باشد. با بیرون زدگی آبرو ها یا حفاظ ها به 2.7 نیز می رسد. و در این صورت سازه از ابعاد استاندارد و مورد تائید راهداری برای حمل و نقل خارج می گردد.

قیمت کانکس 6 متری دست دوم

بطور کلی همانگونه که از توضیحات بالا مشخص است .هر سازه دارای مشخصات فنی و امکانات متفاوتی بوده. و به همین ترتیب پس از استفاده از آنها در هنگام فروش با نوع های مختلف کانکس 6 متری دست دوم مواجه خواهیم بود. که هرکدام بنا به شرایط و سال تولید و همچنین محل قرار گیری آنها ارزش گذاری میشود. و نمی توان یک رقم خاص را برای تمام آنها در نظر گرفت. از این رو برای استعلام قیمت کانکس 6 متری دست دوم بهتر است. پس از بازدید حضوری و برسی شرایط محصول و سلامت قطعات و جزئیات آن اقدام نمائید.

برچسب ها: بدون برچسب

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × 4 =