کانکس کنکوری ها

کانکس کنکوری ها

کانکس کنکوری ها مانند کانکس 4فصل فراز کانتین میباشد. که مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی بوده و در صورت درخواست مشتری این سیستم ها حذف می گردد. شاید با دیدن این نوع کانکس کنجکاو شدین و این سوال برایتان پیش اومد که چرا این اسم رو گذاشتیم. چندین سال پیش ما درخواستی را از پشت کنکوری ها داشتیم تحت عنوان کانکس برای کنکوری ها که بر پشت بام خونه هایشان نصب شود. و بدور از سروصدای خونه براحتی در آن کانکس اسکان یافته و به مطالعه بپردازند.

البته ناگفته نماند که این کانکس پس از اتمام مطالعه کنکوری ها تبدیل به یک انباری میشود. و یا مجدد برای فروش به دیگر مشتریان تحت عنوان کانکس دست دوم جمع آوری میگردد. در یافته های گذشته ما با چندین مشتری تماس گرفتیم که البته بیشتر آنها کانکس پشت بام خود را تبدیل به انباری کرده بودند. و کمتر کسی مشتاق به فروش این کانکس بودند.

گروه تولیدی کانکس فراز این نوع کانکس ها را مجهز به میز تحریر با امکانات لازم و نور کافی برای مطالعه بهتر طراحی کرده و میسازد. طبق بازخوردی که در رابطه با این نوع کانکس ها داشته ایم. همه آنها از نور و تجهیزات و امکانات موجود رضایت کامل داشتند. پیشنهاد تولیدی فرازکانتین برای شما مشتریان که دنبال این نوع کانکس هستید. این است که حتما از ما بخواهید چه تجهیزاتی برای شما فراهم کنیم.چرا که ما بطور پیشفرض موارد بالا را دردسترس قرار خواهیم داد. مشتریان قبلی ما به دلخواه خودشان طرحی را ارائه میدادند و ما شروع به تجهیز میکردیم.از جمله سیستم گرمایشی و سرمایشی. چرا که بعضی از مشتریان نیاز به سیستم گرمایشی ندارند و فقط دریچه بخاری را در کانکس خواستار بودند. پشت کنکوری ها با خرید کانکس برای کنکور از سرو صدا،شلوغی خونه و مطالعه با آرامش خیالتان را راحت کنید.

برچسب ها: بدون برچسب

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × یک =