کانکس نگهبانی , خرید و فروش و قیمت سازه نگهبانی

کانکس,کیوسک نگهبانی , قیمت کانکس_نگهبانی , خرید کانکس_نگهبانی , فروش کانکس_نگهبانی , کانکس_نگهبانی دست دوم , خرید و فروش کیوسک نگهبانی : یکی از مسائل مهم برای هر سازمان یا کارخانه ای حراست و نگهبانی می باشد . لذا باید متوجه این شده باشید که در ورودی اکثر کارخانجات یا سازمانها و کارگاههای بزرگ کانکس سازه نگهبانی مستقر کرده اند که این نیز بستگی به بزرگ بودن سیستم کارخانه ای دارای انواع مختلفی می باشد البته ناگفته نماند سازه نگهبانی برای شهرک های مسکونی و آپارتمان های واحد زیاد هم ضروری میباشد که در ابعاد مختلف با نماهای متفاوتی طراحی و ساخته می شود .

تولیدی کانکس فراز با داشتن توان فنی بالا در طراحی انواع نماهای زیبا برای کانکس  توانسته است پروژه های زیادی را در این راستا  اجرا کند .

موارد استفاده از کانکس نگهبانی

کانکس های نگهبانی در جاهای زیادی مورد استفاده قرار میگیرد که در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنم :

۱- ابتدای کوچه ها و محله ها : در شهرسازی مدرن امروزه به وجود نگهبان در ورودی هر کوچه دقت بالایی می شود تا امنیت ساکنین محل و کوچه تضمین شود . و از تردد بی دلیل افراد غیر ساکن محل جلوگیری شود . لذا یکی از مهمترین مواردی که از کانکس نگهبانی بیشتر استفاده می شود در محله ها و کوچه ها است .

۲- در ورودی مجتمع های مسکونی : به دلیل وجود جمعیت زیاد در مجتمع های آپارتمانی زیاد برای کنترل بهتر تردد ساکنین از نگهبان و حراست مجتمع استفاده می شود که برای استقرار آنها نیاز به سازه نگهبانی می باشد

۳- ورودی کارخانه ها :  برای حفاظت و بالا بردن امنیت کارخانه ها و کارگاه ها در ابتدای ورودی هر یک از سازه های نگهبانی با نما و طرح های مختلف استفاده می کنند . تا تردد کارکنان و مسئولان کاخانه را زیر نظر داشته باشند .

سازه نگهبانی ( کیوسک نگهبانی )  به دلیل اینکه در ابعاد کوچکتری طراحی و ساخته می شود قیمت مناسب دارد . کیوسک نگهبانی در هر ابعادی که سفارش داده شود طراحی می شود ولی بیشترین کاربرد را  ابعاد یک متری , شش متری و کانکس چهار متری دارند 

کانکس نگهبانی
کانکس فراز
کانکس_ساندویچ_پانل_1
اسکرول به بالا
× مشاوره سریع در واتساپ