کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی , کانکس سرویس_بهداشتی دست دوم , خرید و فروش کانکس دست دوم سرویس_بهداشتی , قیمت کانکس سرویس_بهداشتی , انواع کانکس سرویس_بهداشتی: یکی از توانایی های  تولیدی کانکس فراز در طراحی و تولید انواع کانکس های سرویس_بهداشتی می باشد که انواع کانکس سرویس_بهداشتی ثابت و متحرک را در ابعاد مختلف , بسته به نیاز می باشد . انواع کانکس سرویس_بهداشتی تک چشمه و چند چشمه با طرح و نماهای جالب و زیبا را برای شما با امکان سنجی و نیاز شما عزیزان اجرا می کنیم .__

کانکس سرویس_بهداشتی , توالت پیش ساخته

کانکس سرویس_ بهداشتی , کانکسی است که با استفاده از فناوری های روز توسط افراد متخصص تولیدی کانکس فراز در انواع مختلف طراحی برای رفع نیاز بهداشتی افراد ساخته می شود .  استفاده از لوله کشی محکم و فنی و روکار و استفاده از شیر آلات استاندارد و درجه یک هم چنین استفاده از درب های و پنجره های دو جداره از ویژگی های  کانکس سرویس_بهداشتی است .

انواع کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس_بهداشتی پرتابل

کانکس سرویس_بهداشتی تک چشمه

کانکس سرویس_بهداشتی چند چشمه

کانکس سرویس_بهداشتی حمام

کانکس سرویس_بهداشتی با نمای کامپوزیت

کانکس سرویس_بهداشتی از جنس فایبرگلاس

کانکس سرویس بهداشتی

موارد استفاده از کانکس سرویس_بهداشتی

۱-    استفاده در کارگاه های ساختمانی : در پروژه های بزرگ ساخت و ساز به دلیل زیاد بودن کارگران برای جلوگیری از بیماری و رعایت بهداشت از کانکس سرویس_بهداشتی چند چشمه و نیز کانکس سرویس_بهداشتی حمام چند چشمه استفاده می کنند .

۲-    استفاده در پادگانهای مرزی : برخی از پایگاه های نظامی در مرزها به دلیل امینت کاها جابجا می شوند . لذا برای رفع امور نظافتی بهترین راه استفاده از کانکس های سرویس_بهداشتی می باشد .

۳-    استفاده در مناطق صحرایی و جنگلهای دیدنی : برخی از اماکن طبیعی دور از شهر واقع شده اند و برای رفاه حال مسافران و همچنین ارائه خدمات به گردشگران, برای رفع نیازهای نظافتی در بخش های مختلف از کانکس سرویس_بهداشتی استفاده می کنند.

۴-    استفاده از کانکس سرویس_بهداشتی در پارک های مسافر

۵-    استفاده از کانکس  سرویس بهداشتی در کارخانه های بزرگ صنعتی همانند صنعت فولا

۶-    استفاده در معادن

۷-    و…