کانکس اداری

نوعی از کانکس که در ابعاد بزرگتر طراحی و تولید می شود کانکس اداری است که بیشتر به عنوان دفاتر کار , دفاتر مدیریتی همچنین به عنوان دفتر کار سازمانها و مراکز خصوصی و دولتی مورد استفاده قرار می گیرد .

طرح و نمای کانکس اداری

یکی از موارد مهم در تولید کانکس اداری طرح و نمای داخلی و خارجی آن می باشد . نما یک ویژگی جدایی ناپذیر از هر سازه ای است که در طراحی کانکس  نیز باید بدان توجه کنیم . کانکس  اگر نمای جذاب و پسندیده ای داشته باشد. مسلما حس خوبی به کارمندانی که داخل آن مشغول فعالیت هستند می دهد و همچنین به زیبایی محیط اطراف خود نیز می افزاید .

تولیدی کانکس فراز با استفاده از نرم افزارهای بروز نقشه کشی و سیستم های پیشرفته طراحی داخلی و دکوراسیون بهترین و جذابترین طرح ها را به کانکس اداری پیاده می کنند . استفاده از مهندسین سازه و طراحان دکوراسیون در تولیدی کانکس فراز به بهبود طراحی افزوده است .و نتیجه ای برتر گرفته ایم .

در طراحی نمای داخلی کانکس اداری از PVC طرح چوب استفاده می شود. که جلوه ای زیبا و آرامشی خاص به کارکنان می دهد . همچنین برای طراحی نمای بیرونی کانکس نیز می توان از متریال های مختلفی استفاده کرد .مانند کامپوزیت , سایدینگ یا رنگ های مختلف ورق های گالوانیزه  استفده نمود .

مشخصات فنی کانکس_اداری

شاسی کانکس از نوع تیرآهن

اسکلت فلزی کانکس از نوع پروفیل سنگین ۴۰×۴۰و ۸۰×۴۰ با پوشش ضد زنگ .

پوشش خارجی کانکس ورق گالوانیزه شادولاین ( فرمدار ) رنگ کوره ای .

پوشش داخلی کانکس از جنس P.V.C (دارای عایق پلی استایرن ) .

تاسیسات کامل (کلید، پریز، روشنایی، سیم‌کشی استاندارد) .

دارای درب و پنجره آلومینیوم .

امکان پارتیشن بندی داخلی و ایجاد سرویس بهداشتی و حمام ، آبدارخانه .

امکان ساخت با عرض۲ متر و ۴۰ سانتی متر یا ۳متر، با طول ۶ الی ۱۲ متر و ابعاد سفارشی بالای ۱۰۰ متر مربع .

کانکس اداری
دفتر کار کانکس
کانکس اداری_1
دفتر_کانکس
کانکس _2
اسکرول به بالا
× مشاوره سریع در واتساپ