کانکس آماده تحویل

کانکس آماده تحویل

کانکس آماده تحویل نیاز بسیاری از خریداران که زمان کمی برای تهیه کانکس و سازه پیش ساخته دارند را براورده میکند. و از طرفی تیم کانکس فراز با توجه به برسی سابقه فروش محصولات خود بطور حدود نیاز عمومی خریداران را بخوبی می داند. و از این رو جهت کاهش زمان برای خریدار و اینکه بتواند درجا خرید خود را انجام. و سازه را به محل خود انتقال دهد. هر ماه اقدام به تولید تیپ های روتین یا همان تولید بصورت تیپ می کند تا همواره تعداد زیادی کانکس آماده تحویل در محل نمایشگاه دائمی خود برای اینگونه خریداران داشته باشد. در ادامه چند نمونه پرکاربرد که همیشه بصورت آماده وجود داشته و می توانید یک روزه خرید خود را انجام دهید آمده است.

کانکس ویلایی آماده تحویل

از جمله نمونه های آماده که همواره در کارخانه کانکس فراز موجود است. کانکس ویلایی آماده تحویل بوده که در ابعاد 21 متر مربع تا 42 متر مربع همواره موجود بوده. و ابعاد بزرگتر از آن مطابق سفارش و درخواست خریدار در مدت کمتر از سه هفته ساخته و تحویل میگردد. نمونه تصاویر این سازه ها در ادامه آمده همچنین برای دیدن عکس های بیشتر و کسب اطلاعات دقیق تر نیز می توانید به صفحه کانکس ویلایی مراجعه نمائید.

کانکس کارگاهی آماده

این نوع سازه که برای استفاده در کارگاه های ساختمانی و عمرانی کاربرد دارد. معمولا دارای ابعاد استاندارد و امکانات مشخصی میباشد. که اکثر پیمانکاران و صاحبین این نوع مشاغل از آنها استفاده می کنند. از این رو به دلیل اینکه هم ابعاد و هم امکانات داخلی آنها مشخص است. همیشه تعداد 100 دستگاه کانکس آماده تحویل کارگری در کارخانه کانکس فراز با ابعاد استاندارد 12*2.4 و 6*2.4 و 4*2.4 موجود میباشد. که در هر زمان که تعدادی از آنها فروش می رود. سریعا بخش تولید آنها را جایگزین می کند.مشخصات فنی همه آنها یکی نبوده و معمولا در سه نوع مختلف سنگین ، متوسط و سبک ساخته میشوند. که قیمت های آنها را نیز همین گزینه یعنی تیپ آنها مشخص می کند. برای کارگاه های بلند مدت و پیمانکاران دائمی معمولا نوع سنگین و متوسط مناسب بوده. و برای کارگاه های ساختمانی کوتاه مدت نوع سبک آن مورد استفاده قرار می گیرد. که از نظر قیمت نیز رنج پائین تری نسبت به نوع سنگین و متوسط دارد. قیمت ها و اطلاعات بیشتر این نوع محصولات در صفحه کانکس کارگاهی موجود است

کانکس فروشگاهی آماده تحویل

دسته دیگر از این نوع سازه های پیش ساخته کانکس فروشگاهی می باشد. که کاربری های گوناگونی از جمله فروشگاه مطبوعاتی، روزنامه و تنقلات، فست فود و رستوران سیار را دارند. و تعداد خریداران و نوع نیاز آنها در اکثر مواقع یکسان بوده. و شاید اختلافات جزئی مانند رنگ کانکس فقط تفاوت در آنچه خریدار می خواهد با نمونه آماده داشته باشد. که برای کاهش زمان معمولا خریدار نمونه موجود را انتخاب میکند. و یا اینکه همان سازه با رنگی متفاوت برای ایشان ساخته میشود. کانکس آماده تحویل فروشگاهی نیز در ابعاد مختلف و با امکانات متفاوتی معمولا در نمایشگاه گروه تولیدی فرازکانتین موجود بوده. و شما می توانید با مراجعه به آن محصول مورد نظر خود را به راحتی خریداری کرده و به محل خود حمل کنید.

کانکس نگهبانی آماده تحویل

کانکس نگهبانی نیز یکی از محصولات پرکاربردی است که متقاضیان زیادی در طول هر ماه دارد. و معمولا در ابعاد 2*2 و 3*2 و 2.4*2 تولید میشود. خریداران کانکس آماده تحویل نگهبانی معمولا خواستار این هستند. که سازه در سه طرف بدنه پنجره داشته باشد تا شخص نگهبان بتواند تمامی اطراف خود را زیر نظر داشته و کنترل کند. این سازه در انواع مختلف دکوراتیو و ساده تولید میشود. که هم برای اداره جات و سازمان ها و هم برای کارگاه های ساختمانی کاربرد داشته و هر گروه با توجه به نیاز خود یکی از آنها را انتخاب می کند. نمونه تصاویر ، مشخصات فنی و قیمت آن در صفحه کانکس نگهبانی فرازکانتین موجود است

برچسب ها: بدون برچسب

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 3 =