ویلای پیش ساخته

ویلای پیش ساخته به نسبت سازه های معمولی بتنی و فلزی سبکتر میباشد. قابلیت جابجایی از مکانی به مکان دیگر را دارد. در بیشتر شهرهای شمالی در بین جنگلها جلوه ای زیبا دارند و استفاده می شوند. می توان در هر اقلیم آب و هوایی استفاده کرد. ساخت این نوع سازه بسیار کم هزینه تر از سازه های بتنی و فلزی ثابت میباشد. در زیر به برخی از ویژگی ها و مزیت های این نوع از سازه ها اشاره ای می کنیم.

قیمت ویلایی پیش ساخته

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم .هزینه ساخت، سرعت ساخت و حمل و نقل به نسبت سازه های معمولی بتنی و فلزی ثابت بسیار پایین است. ولی برخی از عوامل در هزینه این نوع از سازهای پیش ساخته تاثیر گذار میباشد مانند : ابعاد سازه، تاسیسات و قطعاتی که در ان استفاده شده اند، طراحی و نمای داخلی، دکوراسیون داخلی سازه، و…

لذا قیمت بر اساس سفارشی که شما مد نظر دارید تمام هزینه های ساخت با کمترین قیمت برای شما طراحی و تولید خواهد شد .

مهندسین سازه، مهندسین دکوراسیون، مهندسین طراحی و نما در تولیدی کانکس فراز با بروز ترین امکانات و استانداردهای روز دنیا. در طراحی و تولید خانه های پیش ساخته بهترین و با کیفیت ترین ویلا را برای شما طراحی و تولید خواهند کرد.

کانکس ویلایی_12
ویلای پیش ساخته
ویلایی پیش ساخته

ساخت ویلای پیش ساخته دوبلکس

ساخت ویلای دوبلکس بصورت پیش ساخته دارای مزایای خاص خود میباشد. که از جمله مهمترین آنها سرعت در اجرا و تحویل کار نسبت به سازه های بنایی میباشد. در متد سنتی 12 تا 18 ماه زمان لازم است اما با این روش  حدود 45 روز زمان نیاز است که صرفه جویی زیادی در زمان ساخت میباشد. ضد زلزله بودن و سبک بودن سازه از دیگر مزایای اصلی آن بشمار می رود که با توجه به زلزله خیز بودن کشور ما گزینه ای بسیار مهم و مطلوب بوده. کاهش هزینه های جانبی نیز یکی دیگر از عوامل مهم برای ساخت این سازه بشمار می رود چرا که هزینه های اضافی برای تجهیز کارگاه ، اتاق اسکان پرسنل ، نگهبانی ، حمل و انبار مصالح و اینگونه فعالیت هارا در پی نخواهد داشت.