کانکس کارگاهی

کانکس کارگاهی , خرید و فروش کانکس تجهیز  , قیمت کانکس تجهیز , کانکس  دست دوم  , لیست قیمت کانکس | کانکس فراز : کانکس هایی را که سر پروژهای ساختمانی  مشاهده می کنید . تماما کانکس تجهیز  می باشند که قابلیت جابجایی دارند و در حکم سک کارگاه متحرک می باشد . لذا بعد از اتمام پروژه کارفرما می تواند به راحتی تمام کانکس تجهیز  را به محل پروژه دیگه ای انتقال دهد .

طرح و نمای کانکس کارگاهی

کانکس سازی , تولیدی فراز با استفاده از متد های روز دنیا در طراحی و ساخت کانکس بهترین و با کیفیت ترین نوع کانکس تجهیز بسته به شرایط اقلیمی گوناگون طراحی و ساخته می شود . کانکس در انواع کانکس ها مانند :  سالنی ,  دو اتاقه ,  سه اتاقه همچنین  فروشگاهی به صورت سفارشی ساخته می شود .

داشتن نمای زیبا برای سازه کارگاهی می تواند آرامشی جذاب به کارگران و کارمندان پروژه دهد . همچنین موجب زیبایی محیط می شود . تولیدی کانکس فراز با استفاده از برنامه های نرم افزاری در زمینه طراحی دکوراسیون و نما بهترین متدها را برای شما پیاده می کند .

با کانکس فراز بهترین  کیفیت و خدمات پس از فروش را تجربه خواهید کرد . با ما تماس بگرید و سفارش دهید.

کانکس کارگاهی از جمله کانکسهایی است که در اکثر مواقع در کارگاه به صورت اماده به فروش میرسد و ابعاد مشخصی برای استفاده در اختیار مشتریان قرار میگیرد.

ابعاد 600*240   با دو پنجره و یک درب 

ابعاد 240×1200   به صورت سالنی یا دو اتاقه همراه سرویس بهداشتی و ابدارخانه که بیشتر کارایی این کانکس کارگاهی برای استفاده مدیریت و مهندسی میباشد.

کانکس کارگاهی بهترین گزینه برای تجهیز کارگاه و شروع کار برای شرکت ها و مشتریان عزیز میباشد.


کانکس کارگاهی
کانکس سالنی
کانکس دوطبقه