کانکس نگهبانی، قیمت کانکس نگهبانی

یکی از مسائل مهم برای هر سازمان یا کارخانه ای حراست و نگهبانی میباشد. لذا باید متوجه این شده باشید که در ورودی اکثر کارخانجات یا سازمانها و کارگاههای بزرگ کانکس سازه نگهبانی مستقر کرده اند. که این نیز بستگی به بزرگ بودن سیستم کارخانه ای دارای انواع مختلفی میباشد. البته ناگفته نماند سازه نگهبانی برای شهرک های مسکونی و آپارتمان های واحد زیاد هم ضروری میباشد که در ابعاد مختلف با نماهای متفاوتی طراحی و ساخته میشود .

تولیدی کانکس فراز با داشتن توان فنی بالا در طراحی انواع نماهای زیبا برای کانکس توانسته است پروژه های زیادی را در این راستا  اجرا کند

موارد استفاده از کانکس نگهبانی

در جاهای زیادی مورد استفاده قرار میگیرد که در اینجا به برخی از آنها اشاره میکنم :

۱- ابتدای کوچه ها و محله ها: در شهرسازی مدرن امروزه به وجود نگهبان در ورودی هر کوچه دقت بالایی میشود. تا امنیت ساکنین محل و کوچه تضمین شود. و از تردد بی دلیل افراد غیر ساکن محل جلوگیری شود. لذا یکی از مهمترین مواردی که از کانکس نگهبانی بیشتر استفاده می شود در محله ها و کوچه ها است.

۲- در ورودی مجتمع های مسکونی: به دلیل وجود جمعیت زیاد در مجتمع های آپارتمانی زیاد برای کنترل بهتر تردد ساکنین از نگهبان و حراست مجتمع استفاده میشود. که برای استقرار آنها نیاز به سازه نگهبانی میباشد.

۳- ورودی کارخانه ها: برای حفاظت و بالا بردن امنیت کارخانه ها و کارگاه ها در ابتدای ورودی هر یک از سازه های نگهبانی با نما و طرح های مختلف استفاده میکنند. تا تردد کارکنان و مسئولان کاخانه را زیر نظر داشته باشند.

سازه نگهبانی ( کیوسک نگهبانی )  به دلیل اینکه در ابعاد کوچکتری طراحی و ساخته می شود قیمت مناسب دارد. که در هر ابعادی که سفارش داده شود طراحی میشود ولی بیشترین کاربرد را  ابعاد یک متری، شش متری و کانکس چهار متری دارند 

کانکس نگهبانی
فروش کانکس
کانکس ساندویچ پانل