کانکس مسکونی

ساخت خانه های ویلایی با بتن و فلز در باغ ها و زیمن های زراعی برای صاحبان آنها بسیار پر هزینه است. و این اتفاق بارها برای شما پیش آمده است که بخواهید برای باغ یا زمین زراعی خودتان منزلی را طراحی کنید. بهترین راه استفاده از سازه های کانکسی میباشد. کانکس مسکونی بهترین گزینه برای استفاده در این مناطق میباشد .

موارد استفاده از سازه مسکونی

از کانکس سازه مسکونی در موارد زیادی استفاده میشود از جمله:

۱- استفاده به عنوان خانه باغ در باغ ها و مزارع: به جای ساخت و ساز های گران و هزینه بر می توانید از سازه مسکونی در باغ خود استفاده کنید و در صورت لزوم می توانید موقعیت آن را نیز جابجا کنید .

۲- استفاده از کانکس سازه  برای اسکان مهندسی در پروژه ای پل سازی و سد سازی

۳- استفاده از  سازه مسکونی برای سربازها در مناطق عملیاتی

۴- استفاده از سازه های مسکونی در شهر های شمالی

۵- و…

ویلای پیش ساخته
کانکس

خرید کانکس مسکونی

اگر به دنبال یک کلبه کوچک برای باغ یا ملک شخصی خود هستید کانکس کلبه ای که به تازگی در دسته محصولات تولیدی کانکس فراز قرار گرفته بهترین گزینه برای شماست که با متراژ 21 متر مربع و ظاهری زیبا یک کلبه مسکونی پیش ساخته میباشد. در ادامه امکانات و ویژگی های این سازه مورد برسی قرار گرفته است.

امکانات کانکس کلبه ای

در واقع می توان اینگونه بیان نمود که کانکس کلبه ای یک نمونه ساده و اقتصادی تر نسبت به دسته محصولات ویلای پیش ساخته میباشد که به مانند یک کلبه کوچک با مساحت 21 متر مربع ، دارای یک اتاق 18 متری به همراه سینک ظرفشویی و آبچکان و همچنین سرویس بهداشتی دارای حمام و توالت بصورت مشترک در قسمت تراس ورودی می باشد.نمای کلبه ای شکل، ارتفاع بلند سقف و لوستر برای روشنایی فضای داخل به همراه پنجره های بزرگ که دید مناسبی به فضای بیرون ایجاد میکنند از دیگر امکانات و متعلقات کانکس کلبه ای فراز میباشد.

تولیدی کانکس فراز بهترین کیفیت و طرح را برای ساخت کانکس ویلایی، سازه مسکونی و … برای شما پیشنهاد خواهد کرد .