خرید انواع کانکس

خرید انواع کانکس

خرید انواع کانکس را میتوان به کاربری های زیر دسته بندی کرد:

خرید کانکس

الف) کانکس قابل حمل
کانکس فراز در تولید و طراحی خانه های پیش ساخته متخصص است. که به زودی در سراسر میهن عزیزمان ایران گسترش خواهد یافت.

امکانات:

سبک، قابل حمل و بادوام.

برنامه های کاربردی:

دفاتر قابل حمل، خانه ها، دفاتر سایت، واحدهای اقامتی حمام، انباری، مسجد، سالن های آشغال و واحدهای قابل حمل در فضای باز.
ب) کانکس های ساندویچ پانل
پوشش سقف و دیوار و پارتیشن بندی ساختمان های تجاری، صنعتی و مسکونی.

سیستم پنل سردخانه برای انبارهای چیلر فریزر و کولرهای تعبیه شده.

یک سیستم پانل معماری زیبایی شناسی دیوارهای افقی/عمودی.

کانکس های مخابراتی
کانکس های مخابراتی یک راه حل کامل برای سازماندهی و محافظت از وسایل الکترونیکی حساس است. طراحی بسیار انعطاف پذیر آن هر نوع و اندازه تجهیزات قفسه و قفسه را در خود جای می دهد. کانکس ها برای برآوردن نیازهای خاص شما طراحی شده اند. و به اندازه کافی سازگار هستند تا با تغییر نیازها سازگار شوند.

علاوه بر این، کیفیت پایین برق و دسترسی غیرمجاز می تواند به عملکرد سیستم های حیاتی و تجهیزات جانبی آسیب برساند یا مختل کند.

در کانکس فراز ما نیازهای مشتری خود را می شناسیم و راه حلی برای آنها ارائه می دهیم که محیطی را برای عملکرد بهینه تسهیلات حفظ می کند.


کانکس های برق
کانکسهای برق پیشرفته ترین پناهگاه هایی هستند. که برای محافظت از تجهیزات توان با ارزش بالا طراحی شده اند. کانکس ها در برابر خوردگی، گرد و غبار و خاک مقاوم هستند. ما می‌توانیم سرپناه/کابینت‌های داخلی و خارجی را برای ایستگاه‌های پایه سیار فراهم کنیم.

معمولا یک کانکس برق معمولی یک محصول کاملا سفارشی است و مطابق با مشخصات مشتری است.
کانکس تجهیزات
کانکس هایی که تجهیزات پیچیده و پرهزینه را در خود جای داده. و از آنها محافظت می کنند، به اندازه خود تجهیزات مهم هستند. در حالی که کامپیوترها و سایر لوازم الکترونیکی حساس در طول سال های گذشته تغییر کرده اند، یک چیز ثابت مانده است: گرمای بیش از حد. کانکس فراز سطح بالایی از تحقیق، برنامه ریزی و دانش را برای درک نیازهای مشتریان خود و ارائه بهترین راه حل مقرون به صرفه به آنها می گذارد.
کانکس های مسکونی
ساختمان های پیش ساخته تقریباً همیشه در مقایسه با ساختمان از ابتدا در زمان و هزینه صرفه جویی می کنند. زیرا شرکت ها می توانند آنها را از قبل ساخته شوند. نتیجه نهایی یک جدول زمانی پروژه کوتاه تر و هزینه کمتر است. مزایای دیگر عبارتند از انعطاف پذیری در طراحی، سبک وزن، حمل و نقل آسان. و در صورت نیاز توسط مشتری آماده برای استفاده.

کانکس مسکونی ارزان

کانکس مسکونی ارزان

کانکس مسکونی ارزان
اگر در حال حاضر و به تازگی باغ یا ملکی خریده اید که در آن هیچ بنای مسکونی وجود ندارد. و در حال حاضر بودجه کافی برای ساخت ویلا یا خرید کانکس ویلایی لوکس را ندارید. پیشنهاد می کنیم از کانکس مسکونی ارزان برای این منظور استفاده کنید. از مهمترین ویژگی این سازه ها به دارا بودن سرویس و آبدارخانه و یک اتاق برای استراحت بوده که اگر چه مثل سازه های ویلایی بزرگ و لوکس نیست اما در این مرحله به عنوان یک سوئیت کوچک برای ما عمل کرده. و ما با پرداخت هزینه های بسیار کمتر در حدود 60 درصد ارزان تر از کانکس برای آن پرداخت می کنیم و این رقم واقعا خود یکی از مزایای آن محسوب می شود.

امروزه به دلیل گسترش شهر نشینی و افزایش رشد جمعیت در کلان‌شهری مانند تهران افرادی که با کمبود فضا مواجه هستند. به فکر استفاده از فضای پشت بام به عنوان انباری و یا کاربری‌های دیگر افتاده‌‌اند. حتی در برخی موارد ادارات و شرکت‌ها نیز جهت اسکان کارمندان، تیم پشتیبانی، نمازخانه، بایگانی و یا به عنوان اتاق سرایداری از این کانکس‌ها استفاده می‌کنند. البته ناگفته نماند در حال حاضر به دلیل شرایط اقتصادی حاکم و قیمت سرسام آور مسکن، اقشار ضعیف جامعه رو به کانکس نشینی در پشت بام خانه‌ها آورده‌اند و پشت بام و کانکس را از مالکین ساختمان اجاره می‌کنند.

اگر پس از جستجو و شنیدن قیمت های کانکس و سازه های پیش ساخته از خرید خود نا امید شده و احساس می کنید هزینه ها با بودجه شما هم خوانی نداته و توان تهیه آن را ندارید ما در اینجا کانکس مسکونی ارزان را که جوابگوی نیاز ما بوده و یا حداقل در حال حاظر می توان برای شروع یک فعالیت کار راه انداز باشد را معرفی کرده تا بتوانید در اسرع وقت و پس از تامین بودجه و یا ارزیابی بازخورد فعالیتی که مدنظر دارید سازه اصلی و ایده آل خود را تهیه کنید.پس در ادامه با ما همراه باشید.

کانکس سرایداری ارزان

فضا یا واحدی که برای باغبان ، نگهبان یا سرایدار یک مجموعه مورد نیاز است نیز از جمله مواردی است که معمولا به دنبال سازه های ساده با قیمت ارزان هستیم تا در کنار داشتن امکانات اولیه برای زندگی یک سرایدار هزینه آن نیز برای ما مناسب باشد. کانکس سرایداری ارزان دقیقا همان گزینه ای است که به دنبال شتیم که البته بسته به نوع شرایط آب و هوایی می بایست مشخصات آن را از دفتر فروش آذین کانکس جویا شوید تا با در نظر گرفتن شرایط محل و ابعاد و همچنین بودجه شما ، گزینه مطلوبی را برای شما در نظر بگیرند.

تفاوت کانکس ارزان با سازه های گران قیمت چیست

در واقع همانطور که میدانید هر نوع بنایی از ترکیب مواد و مصالح مختلفی تشکیل شده که با در کنار یکدیگر قرار گرفتن آنها سازه کل گرفته است. از طرفی بخش اصلی قیمت یک سازه با توجه به نوع کیفیت این مصالح و مجموع هزینه های آنها تعیین می گردد . حال خود مصالح از دو بخش سازه ای یا استراکچری و بخش تزئینی تشکیل شده که هر دو در ارزان یا گران بودن و همچنین در لوکس یا ساده بودن ، مقاوم یا ضعیف بودن تاثیر دارد. در واقع در سازه های لوکس از هر دو قابلیت مقاوم بودن و لوکس بودن از نطر تزئینات استفاده شده است اما در کانکس های مسکونی ارزان قیمت معمولا برای کاهش هزینه ها آیتم تزئینات معمولا فاکتور گرفته می شود و سازه از نظر ظاهری ساده تر بوده ، از نظر نوع استراکچر اما تلاش می شود حدالمقدور مقاومت مناسبی داشته باشد و تا حد امکان از آن کاسته نشود ، برای روشن شدن و شفاف سازی این موضوع نیز مشاوران ما اطلاعات دقیقی از نوع استراکچر و تفاوت سازه با یکدیگر از نظر مشخصات فنی به ما ارائه خواهند نمود و دست ما را برای انتخاب و اعمال نظر تا حد امکان باز خواهند گذاشت تا در مورد کیفیت ، مقاومت و قیمت از هر لحاظ خاطر ما آسوده باشد.

آیا خرید کانکس ارزان خوب است

حتما مثال های گوناگونه از جمله هیچ ارزانی بی حکمت نیست یا من اونقدر پول ندارم که جنس ارزان بخرم را شما نیز شنیده اید و هربار که برای خرید چیزی از جمله کانکس اقدام می کنید نیز یاد این مثال ها می افتید. حقیقت امر این است که این مثل ها تا حد زیادی درست هستند و هر چیزی که ارزان باشد قطعا به لحاظ کمی و کیفی دارای سطح به مراتب پائین تری نسبت به رنج قیمت های بالاتر هستند اما این نکته بسیار مهم نباید فراموش شود که بودجه ما محدود بوده و در صورتی که کانکس ارزان وجود نداشته باشد یا مجبور به صرف نظر کردن از خرید خود و یا برای تامین بودجه آن از خرید دیگری صرف نظر کنیم . اما با تهیه و خرید کانکس ارزان می توانیم حداقل برای مدتی نیاز خود را برطرف کرده. تا در موقع مناسب که بودجه آن تامین شد سازه بهتری جایگزین آن کنیم. علاوه بر اینکه ممکن است در همین مدت کوتاه نیاز ما برطف شده. که معمولا در کارگاه های ساختمانی اینگونه است. و یا اینکه برای آزمون خطا به عنوان یک فروشگاه از آن استفاده کرده و اگر بازخورد مناسبی نداشت. شاید بخواهیم آن را برای همیشه جمع کنیم که در چنین حالتی خرید کانکس ارزان باعث کاهش ضرر و زیان ناشی از راه اندازی و یا جمع آوری یک کسب و کار کوچک می گردد.

واحد شمارش کانکس

واحد شمارش کانکس

واحد شمارش کانکس
معمولا این سوال پیش می آید که واحدی که برای شمارش کانکس استفاده می شود چیست؟ جواب این سوال این است که متاسفانه پاسخ به این سوال را نمی شود با قاطعیت داد. اما به طور معمول از واحدهایی مانند دستگاه و عدد که رایج تر هستند برای شمارش تعداد کانکس ها استفاده می شود. کاربرد هر کدام از این واحد های شمارش در صنف های گوناگون متغیر است. مثلا در موارد فنی معمولا از واحد شمارش دستگاه خیلی بیشتر از عدد استفاده می شود.

مثلا افراد متخصص معمولا از اصطلاح پنج دستگاه کانکس استفاده می کنند اما افراد عادی معمولا به گفتن پنج عدد کانکس بسنده می کنند. هر چند استفاده از هردو واحد شمارش کانکس صحیح است. لازم به ذکر است که این نکته را به یاد داشته باشیم که وقتی از کانکس ها به عنوان سرویس بهداشتی استفاده می شود. از واحد دیگری که چشمه نام دارد استفاده می کنند. اگرچه ممکن است این واحد شمارش به گوش خیلی از ماها عجیب و ناآشنا باشد. واحدی که با آن کانکس اندازه گیری می شود نیز بر اساس متر مربع تعریف شده است. هر کانکس درجه یک از 15 تا 25 سال می تواند عمر مفید داشته باشد که معمولا بعد از این مدت کانکس فرسوده می شود. و خیلی از افراد ترجیح می دهند قطعات آن را به صورت اوراق بفروشند.

اطلاعاتی درباره کانکس

کانکس در طول جنگ کره ساخته شد و برای حمل و ذخیره تجهیزات در طول جنگ کره و ویتنام مورد استفاده قرار گرفت. کانکس کاربردهای مختلفی دارد. از محل سکونت گرفته تا تاسیس فروشگاه های کوچک از آن استفاده می کنند. کانکس یکی از ایمن ترین جاها در هنگام وقوع زلزله است. بیشترین کاربرد کانکس که به آن معروف نیز شد اسکان موقت است. کیوسک های روزنامه فروشی و تلفن عمومی در سطح شهر همه نمونه هایی از کاربرد کانکس هستند. رفته رفته کانکس در بین مردم جا باز کرد و به عنوان اسکان دائمی نیز استفاده شد و تحت عنوان سازه های پیش ساخته مورد استفاده قرار گرفت.


روش های مختلفی برای ساخت کانکس وجود دارد. اکثر کانکس های تولید شده، از جنس اسکلت فلزی با پروفیل های آهن است. که با توجه به اندازه ی کانکس مورد استفاده قرار می گیرند. اتصالاتی که در کانکس ها کار می شود معمولا با پیچ و مهره و یا جوش دادن انجام می شود.

قسمت بدنه کانکس و همینطور سقف آن از مواد درجه یک مانند فایبر گلاس، چوب و … بسته به قیمت کانکس ساخته می شوند. و مشتری ها بنابر سلیقه ی خود طرح مورد نظر را سفارش می دهند. که مسلما کیفیت، دوام، طول عمر و قیمت آنها با هم متفاوت است. سرعت ساخت کانکس که نوعی خانه پیش ساخته به حساب می آید. بسیار زیاد است که در هزینه ها و وقت به شدت صرفه جویی می شود. کانکس مقاومت خیلی بالایی در باربر زلزله نسبت به ساختمان های معمولی دارد و اگر تخریب شود خطر مرگباری انسان را تهدید نمی کند.

نوشتن دیدگاه

واحد شمارش کانکس چیست

واحد شمارش کانکس چیست

واحد شمارش کانکس چیست ؟ کانکس در طول جنگ کره ساخته شد و برای حمل و ذخیره تجهیزات در طول جنگ کره و ویتنام مورد استفاده قرار گرفت. کاربردهای مختلفی دارد؛ از محل سکونت گرفته تا تاسیس فروشگاه های کوچک از آن استفاده می کنند. کانکس یکی از ایمن ترین جاها در هنگام وقوع زلزله است. بیشترین کاربرد کانکس که به آن معروف نیز شد اسکان موقت است. کیوسک های روزنامه فروشی و تلفن عمومی در سطح شهر همه نمونه هایی از کاربرد کانکس هستند. رفته رفته کانکس در بین مردم جا باز کرد و به عنوان اسکان دائمی نیز استفاده شد و تحت عنوان سازه های پیش ساخته مورد استفاده قرار گرفت.

واحد شمارش کانکس چیست

اطلاعاتی درباره کانکس

روش های مختلفی برای ساخت کانکس وجود دارد. اکثر کانکس های تولید شده، از جنس اسکلت فلزی با پروفیل های آهن است. که با توجه به اندازه ی کانکس مورد استفاده قرار می گیرند. اتصالاتی که در کانکس ها کار می شود معمولا با پیچ و مهره و یا جوش دادن انجام می شود. قسمت بدنه کانکس و همینطور سقف آن از مواد درجه یک مانند فایبر گلاس، چوب و … بسته به قیمت کانکس ساخته می شوند و مشتری ها بنابر سلیقه ی خود طرح مورد نظر را سفارش می دهند. که مسلما کیفیت، دوام، طول عمر و قیمت آنها با هم متفاوت است.

سرعت ساخت کانکس که نوعی خانه پیش ساخته به حساب می آید، بسیار زیاد است. که در هزینه ها و وقت به شدت صرفه جویی می شود. کانکس مقاومت خیلی بالایی در باربر زلزله نسبت به ساختمان های معمولی دارد و اگر تخریب شود خطر مرگباری انسان را تهدید نمی کند.

واحد شمارش کانکس

معمولا این سوال پیش می آید که واحدی که برای شمارش کانکس استفاده می شود چیست؟ جواب این سوال این است که متاسفانه پاسخ به این سوال را نمی شود با قاطعیت داد. اما به طور معمول از واحدهایی مانند دستگاه و عدد که رایج تر هستند برای شمارش تعداد کانکس ها استفاده می شود. کاربرد هر کدام از این واحد های شمارش در صنف های گوناگون متغیر است. مثلا در موارد فنی معمولا از واحد شمارش دستگاه خیلی بیشتر از عدد استفاده می شود. مثلا افراد متخصص معمولا از اصطلاح پنج دستگاه کانکس استفاده می کنند. اما افراد عادی معمولا به گفتن پنج عدد کانکس بسنده می کنند؛

هر چند استفاده از هردو واحد شمارش کانکس صحیح است. لازم به ذکر است که این نکته را به یاد داشته باشیم که وقتی از کانکس ها به عنوان سرویس بهداشتی استفاده می شود. از واحد دیگری که چشمه نام دارد استفاده می کنند، اگرچه ممکن است این واحد شمارش به گوش خیلی از ماها عجیب و ناآشنا باشد. واحدی که با آن کانکس اندازه گیری می شود نیز بر اساس متر مربع تعریف شده است. هر کانکس درجه یک از 15 تا 25 سال می تواند عمر مفید داشته باشد. که معمولا بعد از این مدت کانکس فرسوده می شود و خیلی از افراد ترجیح می دهند قطعات آن را به صورت اوراق بفروشند.

شما عززیزان می توانید به منظور سفارش ساخت انواع کانکس با کانکس فراز مشورت نموده و اطلاعات لازم را از کارشناسان مجرب ما دریافت نمایید.

خرید کانکس برای زلزله زدگان خوی

خرید کانکس برای زلزله زدگان خوی

خرید کانکس برای زلزله زدگان خوی – اولین محموله کانکس به خوی رسید

ایسنا/آذربایجان غربی اولین کانتینر حاوی کانکس برای اسکان مردم زلزله به فیرورق خوی رسید و تحویل خانواده ها شد.

مدیرعامل بانک تجارت آذربایجان شرقی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: بدنبال برودت هوا و بارش در مناطق زلزله زده با کمک خیرین و مردم نوع دوست تبریز کانکس ها برای اسکان افرادی که خانه های شان تخریب شده اند، ساخته و ارسال می شوند.

با گذشت بیش از یک هفته از زلزله ٥.٩ ریشتری خوی و اسکان مردم زلزله زده در سرمای زیر ١٠ درجه در چادر و خلف وعده مسئولان برای تهیه کانکس، اولین کانتینر حاوی کانکس برای اسکان مردم به همت خیرین تبریزی، به خوی رسید.
به گزارش کردپرس، یک هفته پس از زلزله ٥.٩ ریشتری خوی، ۴۰ هزار دستگاه چادر توزیع و ۷۱ کمپ اسکان اضطراری در شهر ایجاد شد، اما خبری از کانکس های وعده داده شده نبود.

پیشتر نماینده خوی با اشاره به وضعیت نامطلوب اسکان مردم زلزله‌زده خوی در چادر و نقاط ضعف موجود در تامین امکانات لازم برای حوزه بحران این منطقه، از قول رییس جمهور برای تامین کانکس مورد نیاز زلزله‌زدگان خوی خبر داده بود، اما تا کنون خبری از اسقرار کانکس در مناطق زلزله زده خوی نشده است! آتش گرفتن چادر زلزله زدگان در خوی!

نماینده خوی در مجلس هم با اشاره به آسیب‌های جدی استفاده از زغال داخل چادر برای دو تن از هموطنان زلزله زده به دلیل کمبود لوازم گرمایشی گفته بود: مردم در سرمای زیر صفر درجه و بعضا منفی ۷ درجه در چادرها زندگی می کنند. قطعا اگر زودتر به داد مردم نرسیم این اتفاقات تلخ تکرار خواهد شد.

عکس کانکس زلزله زدگان

تا اینکه امروز در یازدهمین روز از زلزله بزرگ خوی، اولین کانتینر حاوی کانکس برای اسکان مردم به همت خیرین تبریزی به فیرورق خوی رسید.

مدیرعامل بانک تجارت آذربایجان شرقی در این باره به ایسنا اظهار کرد: بدنبال برودت هوا و بارش در مناطق زلزله زده با کمک خیرین و مردم نوع دوست تبریز کانکس ها برای اسکان افرادی که خانه های شان تخریب شده اند، ساخته و ارسال می شوند.

عیسی حسین زاده تصریح کرد: در فیرورق اولویت تحویل برای خانواده هایی بود که دارای معلول هستند. همچنین یش ۱۰۰ هزار پرس غذای گرم۹۰۰ دستگاه چادر و ۱۸۰۰ تحته پتو، وسایل گرمایشی، البسه و آذوقه در بین مردم زلزله زده توزیع شده است و این کمک ها تا اسکان کامل و سرو سامان دادن مردم ادامه خواهد داشت.

خرید اینترنتی کانکس زلزله زدگان

خبرگزاری کردپرس پیشتر در گزارشی با نام وقتی بحران جایش با فاجعه عوض می شود! به خطرات احتمالی اسکان در چادر اشاره کرده و نوشته بود: «سرما در شب ها بی رحم تر هم می شود. زمستان های خوی، شوخی ندارد، سرما تا مغز استخوان آدم می رود، برف هم که ببارد دیگر نور علی نور می شود. حالا با این وضعیت مگر می شود در چادرهای امداد با چند پتو که به مردم داده اند، سر کرد؟! تجربه آتش سوزی چادر زلزله زدگان کرمانشاه هنوز از یادمان نرفته، حالا مردم خوی مانده اند و زندگی سخت در چادر!»

برای خرید کانکس زلزله زدگان پیشنهاد میشود از کانکس های فراز کانتین استفاده نمایید

کانکس بومگردی

کانکس بومگردی

کانکس بومگردی یا کانکس بوم گردی

کانکس بومگردی ، امروزه به دلیل شرایط سخت زندگی در کلان شهرها و حتی شهرهای کوچک افراد بیشتری بدلایل مختلف مانند (آلودگی و ازدیاد جمیعت) از کوچکترین فرصت برای سفر و تغییر آب هوایشان استفاده کرده و از مکان زندگیشان به فضای جدید و دور از هیاهوی شهری پناه میبرنند.

افراد و شرکت های مختلف با درک از مشکلات پیرامون با سفارش ساخت و مستقر کردن سازه های پیش ساخته در دل طبیعت  این امکان را فراهم میکنند اشخاصی که به هر دلیلی در پی استراحت هستند درکمال ارامش  و دور از مشکلات شهری با امکانات معقول از لحظات لذت ببرند.

گروه مهندسی کانکس فراز با طراحی ساخت و نصب کانکس های بوم گردی در نقاط مختلف ایران تجربه  زیادی در این زمینه پیدا کرده است.

کانکس بومگردی

اجرای کانکس بومگردی

1-استراکچر سازه (کانکس بوم گردی اصولا باید رابطه مستقیمی با طبیعت محیط اطراف داشته باشد)

2-طراحی داخلی ( اغلب به دلیل ابعاد کوچکتر نسبت به واحدهای مسکونی باید به بهترین وجه طراحی شود تا مسافر احساس راحتی در داخل مجموعه داشته باشد)

3-رفاه وامکانات (دلیل اصلی انتخاب یک فرد برای گذراندن اوقات فراغت در کانکس بومگردی امکانات و اسایش این سازه میباشد)

این نوع کانکس ها که اغلب به شکل A مشاهده میشود یکی از تیپ هایی است که امروزه در سراسر دنیا مورد توجه بیشتری نسبت به مدلهای دیگرقرار گرفته است. مزایایی که این سازه را نسبت به سازه های دیگر متمایز میکند

1-طراحی منحصر به فرد

2-مقاومت در برابر باد و باران

3-اجرا و نصب سریع

4-حمل و نقل راحت تر نسبت به سازه های مکعبی

5-عایق بندی مناسب در برابر گرما و سرما

کانکس بومگردی از جمله سازه هایی است که میتوان در تمام نقاط تحت هر شرایط جوی نصب و مورد استفاده قرار بگیرد.

انواع ساندویچ پانل

انواع ساندویچ پانل

کانکس ساندویچ پانل

کانکس ساندویچ پانل ، افرادی که از سازه های پیش ساخته و کانکس استفاده کرده اند از عیوب کانکس معمولی مطلع هستند. یکی از عیوب مهم کانکس های معمولی عایقبندی انهاست که در برابر گرما سرما و صداست.

کسانی که برایشان گزینه  عایقبندی در کانکس مهم باشد به سازه های ساندویچ پانل رو می اورند.کانکس ساندویچ پانل بهترین گزینه از لحاظ ایزوله بودن در برابر دما و صداست.

موارد استفاده کانکس ساندویچ پانل بیشتر در کمپ های کارگاهی و اقامتی و مصارف صنعتی مانند کشنده های یخچالی میباشد.

کانکس ساندویچ پانل بیشتر در مکانهایی که شرایط جوی مساعدی نداشته و یا اینکه افراد به دلیل سختی زندگی به دنبال کانکس مستحکمی هستند که بتوانند به طور طولانی از ان استفاده کنند .

مزایای استفاده از کانکس

مزایای استفاده از کانکس

مهمترین مزایای استفاده از کانکس خلاصه شده در صرفه جویی زمان و هزینه ها اما در کنار آن دارای مزایایی دیگری نیز می باشد. در اینجا برای روشن شدن موضوع بطور خلاصه هریک از مزایای آن را شرح داده ایم.

مقاومت کانکس در برابر زلزله : به دلیل استفاده از تکنیک پیش ساختگی و مصالح با تایل های بزرگ و سبک مقومت این سازه ها در برابر زلزله بسیار بالا بوده و از طرفی در صورت تخریب آوار آن برای انسان خطرناک نبوده چرا که چگالی آنها نسبت به مصالح ساختمانی بسیار کمتر است.

سرعت در ساخت کانکس: بطور کلی سرعت در ساخت و ساز با سبک پیش ساختگی بسیار بیشتر از روش های معمول و سنتی می باشد که سرعت زیاد برابر با بازگشت سریع تر سرمایه و صرفه جویی در زمان و هزینه ها می باشد.

عایق حرارتی : استفاده از عایق های مناسب در جداره های کانکس بخصوص نوع ساندویچ پانل که در آن از فوم پلی یورتان استفاده شده باعث گردیده تا اتلاف انرژی در آنها به حداقل رسیده و بتوان از آنها در مناطق خیلی سرد و یا خیلی گرم استفاده کرد.

امکان جابجایی کانکس: اینکه بتوان یک سازه یا خانه پیش ساخته را به راحتی جابجا نمود مزیت بسیار خوبی بوده بخصوص در کارگاه های ساختمانی و عمرانی که می توانند پس از اتمام پروژه سریعا سازه ها را جهت تجهیز کارگاه جدید به محل دیگری منتقل کنند.

قابلیت ذخیره سازی : یکی از نکات مهم و کاربرد کانکس استفاده از آنها در مواقع بحران که بتوان در مدت زمان کوتاهی آسیب دیدگان حادثه را اسکان موقت داد. می توان این سازه ها را بصورت انبوه تولید و برای مواقع اضطراری در محلی نگهداری کرد تا در صورت نیاز تعداد زیادی از آنها را در اختیار مردم قرار داد.

تنوع در طرح : قابلیت اجرای انواع طرح ها برای کاربری های مختلف بطوری که هر سازه کاملا با نوع استفاده خود هماهنگ و بیشترین بازدهی را داشته باشد نیز یکی از مزایای آن بشمار می رود که این کار معمولا در طراحی کانکس به هنگام برسی های فنی و تحقیقات پیش تولید صورت می گیرد.

کانکس 6 متری

کانکس 6 متری

قیمت کانکس 6 متری تاثیر گرفته از عوامل متعددی ازجمله مصالح بکار رفته و نوع آن میباشد. ابتدا با ید به این امر اشاره کرد که در اینجا منظور ما از کانکس 6 متری ابعاد 6 متر مربع نیست. بلکه طول 6 متر و عرض 2.4 متر میباشد. که در واقع میشود 14.4 متر مربع اما اصطلاحا در نامگذاری آن فقط طول آن را می گویند. و به همین دلیل به کانکس 6 متری معروف است. در ادامه به معرفی انواع این نوع سازه و قیمت های انها خواهیم پرداخت.

قیمت کانکس 6 متری معمولی سبک

این سازه به کانکس کارگاهی سبک نیز معروف است. زیرا بیشترین کاربرد آن در کارگاه های ساختمانی و عمرانی برای اسکان پرسنل و کارگران بصورت موقت میباشد. از نظر قیمت نیز ارزان ترین نوع کانکس بوده زیرا با مصالح سبکی ساخته میشود. تا قیمت تمام شده آن کاهش یافته و برای کارگاه های موقت که حدود یک یا دوسال فقط نیاز به استفاده از آن دارند مقرون بصرفه گردد. این گزینه معمولا پیشنهاد کانکس فراز به سرپرست کارگاه هایی میباشد که تازه در حال تجهیز کارگاه برای مدت یک یا دوسال رادارند. و دقت فرمائید که در هنگام خرید شما برای مدت دوسال حداکثر نیاز به این سازه دارید. در غیر این صورت بهتر است سراغ سازه سنگین تری بروید.

از نظر مشخصات فنی شاسی این سازه از نوع تیر آهن نمره 12 بصورت دو تیر موازی در کف، اسکلت از پروفیل های 9 کیلویی، ورق بدنه از نوع گالوانیزه به ضخامت 30% با رنگ الکترو استاتیک دوطرف، دیوارپوش داخلی از نوع پی وی سی قابل شستشوی سفید، درب و پنجره از نوع آلومینیوم، تخته کف از نوع ام دی اف یا نئوپان همراه با کفپوش طرح پارکت، برقکشی و جای مخصوص دریچه کولر میباشد. قیمت این سازه با توجه به نوسانات موجود در بهای مصالح اولیه و آهن آلات میباشد.

قیمت کانکس 6 متری معمولی سنگین

این نوع سازه نیز دارای ظاهری کاملا مشابه به نمونه قبلی میباشد. اما با یک تفاوت اصلی که نوع مصالح مصرفی در آن از نظر مقاومت و دوام بسیار مقاوم تر و با دوام تر میباشد. این نوع کانکس 6 متری برای کارگاه های ساختمانی و پروژه های عمرانی بزرگ که طول فعالیت آنها بین 4 تا 10 است مناسب بوده. و یا پیمانکارانی که مدام در حال انجام پروژه های مختلف بوده و به محض برچیدن کارگاه و اتمام پروژه بی درنگ پروژه بعدی را استارت می زنند. این باعث می شود تا کانکس های پروژه قبلی را با وسایل درون آن بی درنگ برای تجهیز کارگاه جدید استفاده کنند. و صرفه جویی زیادی از این طریق در زمان تجهیز کارگاه نمایند.

مشخصات فنی این سازه عبارت است از شاسی از تیر آهن نمره 16 سنگین بصورت دو شاخه موازی در کف و اسکلت از پروفیل های 15 کیلویی سنگین، ورق بدنه از نوع گالوانیزه نمره %50 با رنگ الکترو استاتیک دوطرف، تخته کف از نوع تخته چند لایه ضد آب به ضخامت 18 میلیمتر همراه با کفپوش مشمع طرح پارکت، دیوار پوش داخلی از نوع پی ویس سی قابل شستشوی روکش دار با طرح های متنوع پوب و کاغذ دیواری، درب از نوع آلومینیوم دو جداره سنگین و پنجره ها از نوع یو پی وی سی دو جداره و برق کشی کامل همراه با فیوز مینیاتوری و چراغ مهتابی برای روشنایی داخلی سازه و چراغ روشنایی بیرونی.

قیمت کانکس 6 متری سایدینگ

این نوع کانکس نیز یک کانکس سنگین با ظاهری دکوراتیو می باشد که هم مناسب برای کاربری های دفاتر مهندسین در کارگاه های عمرانی و هم برای کاربری های دیگر. مانند کانکس دفتر پارک و یا مجتمع های تفریحی بین راهی، به عنوان اتاق سرایداری در مجتمع های مسکونی و یا برای استفاده به عنوان یک اتاق کوچک درون باغ شخصی میباشد. نمای کلبه ای شکل و سقف طرح سفال این سازه زیبایی خاصی به نمای ظاهری آن می دهد.

مشخصات فنی این نوع کانکس نیز به این صورت است که شاسی از تیر آن نمره 16 بصورت دورکلاف، ورق بدنه از نوع سایدینگ بصورت افقی به ضخامت 50% همراه با رنگ الکترو استاتیک دو رو، اسکلت از پروفیل های سنگین 15 کیلویی سنگین، ورق سقف از نوع طرح سفال با ضخامت 50% همراه با رنگ الکترو استاتیک، دیوارپوش داخلی از نوع پی وی سی درجه یک روکش دار درجه یک با طرح های متنوع چوب و کاغذ دیواری، تخته کف از نوع ضد آب به ضخامت 18 میلیمتر، ینجره ها دوجداره یو پی وی سی و درب از نوع آلومینیوم سنگین میباشد.

قیمت کانکس 6 متری ساندویچ پانل

این نوع سازه نیز مشابه تمامی محصولات کانکس فراز که با ساندویچ پانل تولید میشود. تشکیل شده از پانل هایی به ضخامت 4 سانتیمتر که مناسب برای مناطق خیلی سرد و یا خیلی گرم میباشد. کاربری این نوع سازه نیز هم برای کارگاهی و هم برای کاربری های شخصی بوده و بهترین نوع کانکس برای استفاده طولانی مدت و اسکان در شرایط دشوار آب و هوایی به شمار می رود.

مشخصات فنی آن عبارت است از شاسی تیر آهن نمره 16 بصورت دو شاخه موازی در کف آ اسکلت از ناودانی، نبشی و پروفیل های سنگین به ضخامت 2 میلیمتر، پوشش بدنه و سقف از نوع ساندویچ پانل به ضخامت 4 سانتیمتر با عایق پلی یورتان دانسیته 40 و ورق گالوانیزه نمره 50% رنگ شده دوطرف، کف از تخته ضد آب به ضخامت 18 میلیمتر ، پنجره ها از نوع یو پی وی سی دوجداره و درب از نوع آلومینیوم دو جداره ضد گرد و غبار سنگین همراه با سیم کشی و برق کشی کامل سازه.

قیمت کانکس 6 متری فانتزی و لوکس

این نوع کانکس همانگونه که از نام آن مشخص است. دارای ظاهری متفاوت از نوع های قبلی است و طراحی کانکس بگونه ای است که از نظر بصری آن را کاملا متمایز جلوه می دهد. این سازه معمولا بصورت اختصاصی برای کاربری های مختلف طراحی میشود. مهمترین کاربرد این نوع آن استفاده به عنوان کانکس خدمات شهری و یا فروشگاه های سیار. دفاتر اداری درون محوطه کارخانه ایستگاه دوپرخه و یا کانکس دستگاه خودپرداز و این گونه کاربری ها میباشد. از این رو قیمت کانکس 6 متری لوکس را نمی توان قبل از طراحی و مشخص نمودن اقلام مصرفی آن تعیین نمود. به همین خاطر می بایست ابتدا کاربری و امکانات مورد نیاز در آن مشخص شود. و امکاناتی نظیر کرکره های برقی، درب ضد سرقت، سیستم مانیتورینگ و این گونه مطعلقات که می تواند در ان گنجانده شود مشخص گردد.

قیمت کانکس 2.5*6

کانکس 2.5*6 همان سازه 6 متری است. که چون استاندارد عرض آنها یکی بوده معملا آن را 6 متری می نامند. و قیمت آن نیز مصابق توضیحات بالا میباشد. البته عرض دقیق آن 2.4 متر بوده تا بتواند مجوز حمل را بدونه نیاز به اجازه ترافیکی دریافت کرده. و آن را با هزینه های کمتری جابجا نمود. چرا که در صورتی که عرض آن 2.5 متر باشد. با بیرون زدگی آبرو ها یا حفاظ ها به 2.7 نیز می رسد. و در این صورت سازه از ابعاد استاندارد و مورد تائید راهداری برای حمل و نقل خارج می گردد.

قیمت کانکس 6 متری دست دوم

بطور کلی همانگونه که از توضیحات بالا مشخص است .هر سازه دارای مشخصات فنی و امکانات متفاوتی بوده. و به همین ترتیب پس از استفاده از آنها در هنگام فروش با نوع های مختلف کانکس 6 متری دست دوم مواجه خواهیم بود. که هرکدام بنا به شرایط و سال تولید و همچنین محل قرار گیری آنها ارزش گذاری میشود. و نمی توان یک رقم خاص را برای تمام آنها در نظر گرفت. از این رو برای استعلام قیمت کانکس 6 متری دست دوم بهتر است. پس از بازدید حضوری و برسی شرایط محصول و سلامت قطعات و جزئیات آن اقدام نمائید.