کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی یکی از انواع دیگر کانکسها، طراحی و ساخت کانکس فروشگاهی است . در اصل کانکسی است که تمام نیاز های یک فروشگاه سایر را داشته باشد. کانکس های فروشگهای معمولا به صورتی طراحی می شوند که در صورت بازدهی پایین در موقعیت مورد نظر. قابلیت جابجایی را داشته باشد تا به مکان دیگری انتقال داده شود.

طرح و نمای کانکس فروشگاهی

تولیدی کانکس فراز با استفاده از نرم افزارهای روز دنیا در طراحی و نقشه کشی بهترین طرح ها را برای سازه های شما پیاده سازی می کنند. یکی از جلوه های شهری وجود  انواع کانکسبا طرح های جالب و جذاب در بیشتر نقاط میباشد. استفاده از طرح های خاص و جالب در ساخت کانکس به زیبایی محیط و شهر کمک می کند و دید یک شهر سازی مدرن را تداعی می کند .

کانکس زیباسازی شهر

تولیدی کانکس فراز چندین سالی هست که با پیشنهاد شهرداری استان های کرمان، اردبیل، ارومیه، کرمانشاه، سمنان، مشهد، اصفهان  و دیگر استان ها در راستای زیباسازی شهرهای آن استان ها به یکسان سازی کانکس و کیوسک فروشگاهی و مطبوعاتی طرح های ویژه ای را طراحی و کانکس را در اختیار شهرداری ها قرار داده است.

برای آشنایی با طراحی و تولید این نوع کانکس ها می توانید با کانکس فراز تماس بگیرید.!

کانکس معازه ای دست دوم

کانکس مغازه ای دست دوم به چند نوع میباشد. می دانیم که هر وسیله ای یک طول عمر دارد و اگر بیش از آن کار کند تبدیل به وسیله دست دوم میشود. البته بعد از خرید کانکس و استفاده به مدت معلوم از آن به موقع فروش دست دوم می باشد و هر وسیله ای دیگر اما همیشه در خرید کانکس دست دوم برخی از موارد در قیمت گذاری تاثیر دارد. به هیچ وجه کانکسی که به مدت دو سه سال کار کرده است با کانکسی که دو ماه کار کرده به یک قیمت نخواهد بود.

کانکس فروشگاهی
کانکس فروشگاهی آماده
کانکس رستوران
کیوسک فروشگاهی