ساخت کانکس در عراق

ساخت کانکس در عراق

در سال 1395 به علت در خواست های زیاد برای ساخت کانکس در عراق، گروه تولیدی فراز کانتین کارگاهی بصورت موقت در این کشور تجهیز نمود. و برای اینکه مشکلات و هزینه های حمل و نقل را کاهش داده، و از طرفی قیمت تمام شده کانکس را در این منطقه کاهش دهد. اقدام به تولید کانکس مسکونی در کارگاه موقت خود در این کشور نمود. سازه های زیادی با کاربری های مختلف از جمله اسکان زائرین و همچنین کیوسک های خدماتی مانند سرویس های بهداشتی، نماز خانه های بین راهی و استراحتگاه های زائرین را تولید نمود بطوری که بخش زیادی از این نیاز برطرف گردید. سپس کارگاه موقت خود را برچیده و به تهران منتقل نمود. چرا که هزینه های نگهداری کارگاه در زمانی که تقاضا کم می شود. مقرون بصرفه نبوده و برای سفارشات کم از تهران به عراق کانکس را ارسال می کند.

در صورتی که مجددا تقاضا زیاد شود ممکن است کارگاه ساخت کانکس در عراق را نیز دوباره راه اندازی. و تولید در این کشور را از سرگیرد. اما تا آن زمان همچنان سازه ها از تهران و کانکس سازی فراز منتقل میشوند.

کاربرد کانکس در عراق

ویژگی ساخت کانکس در عراق و امکانات آن باید بگونه ای باشد که جوابگوی استقرار موقت بوده. و نیاز های اولیه زائرین را برطرف نماید. درست است که این سازه ها نمی توانند به اندازه یک هتل لوکس راحت و بزرگ باشند. اما در شرایط کنونی و برای استقرار چند روزه مسافرانی که از راه دور و برای زیارت آمده اند. کارساز و بهتر از چادر و دیگر سازه های اینچنینی میباشد. با برنامه ریزی های صورت گرفته و طراحی های انجام شده احتمالا در سالهای آتی شاهد بنا شدن هتل ها و زائر سراهای خوب که در شان هموطنان عزیزمان باشد. در کشور عراق خواهیم بود اما تا آن روز خدمتی که از دست ما ساخته است. مستقر کردن کانکس در عراق میباشد. تا در این حرکت خدا پسندانه سهمی کوچک داشته باشیم.

مهمترین امکانات گنجانده شده برای ساخت کانکس در عراق

عبارت است از یک واحد سرویس بهداشتی مجهز به حمام، توالت و روشویی و همینطور یک آبدارخانه کوچک با سینک و گاز که اجاق آن با گاز کپسول کار میکند. زیرا در محل های موقت تاسیسات گاز کشی معمولا وجود ندارد. ابعاد این کانکس ها 4 ، 6 ،12 و ابعاد بزرگ آنها دارای پارتیشن های داخلی و اتاق بندی های مختلف نیز میباشد. برای  سفارش کانکس و اعزام آن به کربلا و شهر های مرزی و اطلاع از ویژگی ها و امکانات مختلف آنها، با واحد مشاوره کانکس فراز ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را در میان بگزارید.

برچسب ها: بدون برچسب

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 + بیست =