ساخت انواع کانکس

ساخت انواع کانکس

ساخت انواع کانکس، کانکس فراز با بهره گیری از نیروهای متخصص و حرفه ای، همچنین استفاده از تجهیزات بروز و پیشرفته کانکس سازی، قادر به تولید انواع کانکس، نگهبانی، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس کارگاهی، کانکس ساندویچ پانل، کانکس اداری، کانکس چرخدار، کانکس ویلایی، کانکس مسکونی، کانکس مدیریتی، کانکس بازیافت، کانکس سایدینگ، کانکس کامپوزیت و انواع دیگر کانکس ها میباشد.

سرعت عمل و دقت در ساخت کانکس

یکی از مهمترین مواردی که مشتریان در تولید کانکس بیشتر بدان توجه می کنند. رعایت اصول طراحی سازه با کیفیت بالا و سرعت در اجرای سازه است. کانکس فراز با کارگاه پیشرفته ای که برای تولید کانکس راه اندازی کرده است. تمام استانداردهای سازه های پیش ساخته را رعایت کرده و در اسرع وقت اقدانم به تولید کانکس طراحی شده می کنند.

گارانتی و خدمات پس از فروش کانکس فراز

کانکس فراز, با ساخت انواع کانکس با بهترین کیفیت و خدماتتوانسته است، تمام مشتریان خود را راضی نگهدارد. لذا تمامی کانکس های تولیدی فراز کانتین دارای گارنتی میباشند. استفاده از استانداردهای روز در کانکس سازی کیفیت و کارایی کانکس های, کانکس فراز  را زبان زد کرده است.

سوالات متد اول در باره طراحی کانکس :

آیا اگر شخصی فقط طرح کانکس را بخواهد و فعلا تصمیم به ساخت آن نداشته باشد. یا خود بخواهد آن را اجرا کند کانکس فراز برای این فرد طراحی انجام میدهد؟

بله، خیلی وقتها کسانی که هنوز در مرحله نوشتن طرح توجیهی برای راه اندازی کسب و کار خود را دارند که در آن نیاز به خرید کانکس هایی خاص دارند.  و از طرفی برای گرفتن اعتبارات از بانک ها نیاز به طرح کانکس است. به ما مراجعه کرده و طراحی کانکس برایشان انجام می گیرد.

آیا گروه تولیدی کانکس فراز برای همکاران خود نیز طراحی انجام می دهد؟

بله همکاران ما که دارای شغل های مشابه و موازی با کانکس فراز باشند. نیز با مراجعه به دفتر کانکس فراز  و بیان نیاز های خود می توانند سفارش یک طراحی ساخت انواع کانکس بدهند. تا مهندسین ما درخواست و نیاز های ایشان را برسی کرده و طرحی مطابق خواسته آنها ارائه کنند. و این مورد بارها در سال های گذشته اتفاق افتاده است.

اما با پیشرفت علم کانکس و ساخت اتاق های پیش ساخته امروزه به راحتی و بدون اینکه اسن شرکت ها با مشکل اسکان روبره شوند اقدام به استارت پروژه می کنند. اما در زیر دلایل استفاده از کانکس و افزایش کاربرد آن را لیست می کنیم.

برچسب ها: بدون برچسب

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 − سه =