خرید انواع کانکس

خرید انواع کانکس

خرید انواع کانکس را میتوان به کاربری های زیر دسته بندی کرد:

خرید کانکس

الف) کانکس قابل حمل
کانکس فراز در تولید و طراحی خانه های پیش ساخته متخصص است. که به زودی در سراسر میهن عزیزمان ایران گسترش خواهد یافت.

امکانات:

سبک، قابل حمل و بادوام.

برنامه های کاربردی:

دفاتر قابل حمل، خانه ها، دفاتر سایت، واحدهای اقامتی حمام، انباری، مسجد، سالن های آشغال و واحدهای قابل حمل در فضای باز.
ب) کانکس های ساندویچ پانل
پوشش سقف و دیوار و پارتیشن بندی ساختمان های تجاری، صنعتی و مسکونی.

سیستم پنل سردخانه برای انبارهای چیلر فریزر و کولرهای تعبیه شده.

یک سیستم پانل معماری زیبایی شناسی دیوارهای افقی/عمودی.

کانکس های مخابراتی
کانکس های مخابراتی یک راه حل کامل برای سازماندهی و محافظت از وسایل الکترونیکی حساس است. طراحی بسیار انعطاف پذیر آن هر نوع و اندازه تجهیزات قفسه و قفسه را در خود جای می دهد. کانکس ها برای برآوردن نیازهای خاص شما طراحی شده اند. و به اندازه کافی سازگار هستند تا با تغییر نیازها سازگار شوند.

علاوه بر این، کیفیت پایین برق و دسترسی غیرمجاز می تواند به عملکرد سیستم های حیاتی و تجهیزات جانبی آسیب برساند یا مختل کند.

در کانکس فراز ما نیازهای مشتری خود را می شناسیم و راه حلی برای آنها ارائه می دهیم که محیطی را برای عملکرد بهینه تسهیلات حفظ می کند.


کانکس های برق
کانکسهای برق پیشرفته ترین پناهگاه هایی هستند. که برای محافظت از تجهیزات توان با ارزش بالا طراحی شده اند. کانکس ها در برابر خوردگی، گرد و غبار و خاک مقاوم هستند. ما می‌توانیم سرپناه/کابینت‌های داخلی و خارجی را برای ایستگاه‌های پایه سیار فراهم کنیم.

معمولا یک کانکس برق معمولی یک محصول کاملا سفارشی است و مطابق با مشخصات مشتری است.
کانکس تجهیزات
کانکس هایی که تجهیزات پیچیده و پرهزینه را در خود جای داده. و از آنها محافظت می کنند، به اندازه خود تجهیزات مهم هستند. در حالی که کامپیوترها و سایر لوازم الکترونیکی حساس در طول سال های گذشته تغییر کرده اند، یک چیز ثابت مانده است: گرمای بیش از حد. کانکس فراز سطح بالایی از تحقیق، برنامه ریزی و دانش را برای درک نیازهای مشتریان خود و ارائه بهترین راه حل مقرون به صرفه به آنها می گذارد.
کانکس های مسکونی
ساختمان های پیش ساخته تقریباً همیشه در مقایسه با ساختمان از ابتدا در زمان و هزینه صرفه جویی می کنند. زیرا شرکت ها می توانند آنها را از قبل ساخته شوند. نتیجه نهایی یک جدول زمانی پروژه کوتاه تر و هزینه کمتر است. مزایای دیگر عبارتند از انعطاف پذیری در طراحی، سبک وزن، حمل و نقل آسان. و در صورت نیاز توسط مشتری آماده برای استفاده.

برچسب ها: بدون برچسب

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

شش − پنج =