انواع ساندویچ پانل

انواع ساندویچ پانل

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

انواع ساندویچ پانل

  • پانل های سقفی

  • پانل های دیواری

  • ساندویچ پانل

  • ساندویچ پانل

وزن انواع ساندویچ پانل دیورای - قیمت ورق آلومینیوم -قیمت ساندویچ پانل سقفی -انواع پانل دیواری -قیمت انواع ورق-قیمت ورق الوزینگ-قیمت ورق گالوانیزه رنگی-ساندویچ پانل سقفی -انواع ساندویچ پانل سقفی -ورق آلومینیوم -وزن ساندویچ پانل سقفی -پانل ساندویچی چیست ؟ فروش ساندویچ پانل کانکس فراز -قیمت ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل

طراحی و اندازه گیری محاسبه دقیق متراژ : رایگان میباشد

از جمله مواردی که از طریق تماس برای محصولات فوق ، آماده پاسخگویی می باشند ،

عبارت اند از :

1- اعلام قیمت انواع ساندویچ پانل دیواری ، سقفی و سردخانه ای

2- ارسال پیش فاکتور ونمونه های ساندویچ پانل کانکس فراز در اسرع وقت

3- هماهنگی برای خرید محصول به صورت حضوری و غیر حضوری

4- طراحی دقیق ابعاد و معرفی نصاب های آموزش دیده و با تجربه در اسرع وقت.

ساندویچ پانل سقفی

استفاده از مصالح سنتی و دیرینه ای مانند آجر و ملات ماسه سیمان با توجه به پیشرفتی که الان داریم امری غیر منطقی میباشد و به طور کلی منسوخ شده است اما نکته ای را که باید برای شما یادآور شویم این است که جایگزین مناسبی برای این مصالح وجود دارد و آن هم مجموعه ای عظیم از دیوار های پیش ساخته و ساندویچ پانل سقفی میباشد در واقع دیوار پیش ساخته را نمیتوان فقط به نوع گچی و بتنی آن محدود کرد و محصولات متعددی را در زیر گروه خود دارد و شامل میشود مثلا پانل ها و تری دی پانل ها که یک نوعی از دیوارها و یا دیوارک های پیش ساخته هستند که خود آنها هم به تعداد بسیار بالایی تقسیم میشوند برای مثال پانل دیواری و پانل سقفی که امروزه نقش بسیار مهمی را در صنعت ساخت و ساز ایفا میکنند مخصوصا پانل های دیواری که جایگزین آجر ها شده اند و باعث شده اند تا هزینه های ساخت و ساز را تا حد زیاد و قابل توجهی کاهش دهند.

پانل های سقفی جایگزینی مناسب برای تیر آهندیوار صدا گیر

اما ساندویچ پانل های سقفی و  دیواری همانطور که از نامشان پیداست فقط میتوان در ساخت و دیوار چینی ها به کار برد و اگر قصد داشته باشید که سقف را هم بوسیله همین پانل ها بسازید لازم است که از نوع سقفی این پانل ها استفاده کنید در حقیقت ساندویچ پانل سقفی توانسته است جایگزین تیرآهن شود و دیگر نیازی به این نیست که برای ساختن سقف و طاق از تیر آهن های سنگین و یا سایر مصالح مشابه به آن استفاده کنید چون تیرآهن بدلیل وزن بسیار بالایی که دارد ممکن است که فشار زیادی را به سقف وارد کند اما ساندویچ پانل سقفی به دلیل سبک بودن این فشار را به طاق وارد نمیکند زیرا پانل سقفی از متریالی ساخته شده است که وزن آنرا بسیار کاهش میدهد.

کاربرد و ویژگی های ساندویچ پانل سقفی

به هر حال خواه ناخواه ساندویچ پانل پانل سقفی توانسته است راه ورود به بازار ساخت و ساز را پیدا کند و به هر شکلی هم که شده قصد دارد تا مصالح قدیمی را کنار بزند و همه چیز را به خود اختصاص دهد البته فعالان ساختمانی و افرادی هم که دستی در ساخت و ساز دارند تاکنون استقبال خوبی از پانل سقفی کرده اند علاوه بر کلیه مزیت هایی که پانل سقفی دارد یکی از بارزترین ویژگی های آن عایق بودن آن است و هیچ عاملی حالا از دمای سرد و گرم گرفته تا سر و صدا و صوت هیچ راهی برای نفوذ پیدا نمیکنند شما در پانل سقفی حتی روزنه ای نمتوانید بیابید.

نصب ساندویچ پانل

نصب  ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری هم بسیار راحت است البته منظور این نیست که هر کسی بتواند این کار را انجام دهد مقصود ما این است که نصب پانل سقفی زمان زیادی نمیبرد و فردی که چندین بار این کار را انجام داده باشد به راحتی میتواند در کمترین زمان ممکن اقدام به نصب پانل سقفی کند از لحاظ قیمتی هم بسیار ارزان میباشد و به همین خاطر است که پانل سقفی محبوب شده است هر چه قدرهم درباره مزیت های مثبت و بارز پانل سقفی بگوییم بازهم ممکن است در جاهایی کم کاری کنیم و نکته و ویژگی از آن ناگفته بماند پس سعی میکنیم این مسئله را به خودتان بسپاریم و این را به شما توصیه میکنیم که حتما از ساندویچ پانل سقفی استفاده کنید و آنرا از نزدیک لمس کنید و در مدت استفاده از پانل سقفی حتما متوجه خواهید شد که ساندویچ پانل سقفی چقدر استاندارد ساخته شده است و تا چه حدی قدرتمند عمل میکند پس متوجه شدید که برای پی بردن به کاربرد های پانل سقفی باید حتما آنرا به کاربرد.

تعریف کلی ساندویچ پانل ها:

ساندویچ پانل یک ساختار سبک و مرکب است که از دو طرف به دو لایه محدود شده و در وسط یک لایه عایق قرار دارد .که ماده ,عایق می بایست بسیار نرم و سبک و دارای خواص فیزیکی خاص باشد . ساندویچ پانل ها به دو گروه سقفی و دیواری تقسیم می شوند و جایگزین بسیار مناسبی برای دیوارها و تیغه های آجری و سفالی می باشند.

  • کانکس ساندویچ پانل

  • ساندویچ پانل

  • استفاده از ساندویچ پانل در تولید انواع کانکس

  • پانل ساندویچ های ساختمانی  چیست و چه کاربردی در زندگی ما دارد؟

اگر شما هم از آندسته افرادی هستید که به دنبال جواب سئوالاتی چون : ساندویچ پانل چیست ؟ و چه کاربردی دارد؟؟؟؟؟ هستید با ما همراه باشید.

هر محصولی که تولید مشود از زمان تحقیقات اولیه برای کشف , اختراع و طراحی و تولید به دنبال برآوردن و پوشش دادن یکی از نیازهای بشری میباشد و قطعا برای بهبود شاخص های زندگی و رفاه میباشد . ساندویچ پنل ها هم از این قاعده خارج نیستند و سهم زیادی در بهبود کیفیت زندگی و راحتی بشری داشته اند .

ساندویچ پانل بعنوان یکی از مصالحی میباشد که در ساختمان های پیش ساخته و به طور معمول در کانکس ها مورد استفاده قرار میگیرد و بعنوان یک عایق نیز عمل میکند. ساندویچ پانل از ترکیبات سبک و مرکبی تشکیل شده است که از دو طرف به دو لایه محدود شد است که در میان آن یک لایه بعنوان عایق قرار گرفته است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

کانکس ساندویچ پانل

افرادی که از سازه های پیش ساخته و کانکس استفاده کرده اند از عیوب کانکس معمولی مطلع هستند.

یکی از عیوب مهم کانکس های معمولی عایقبندی انهاست که در برابر گرما سرما و صداست.

کسانی که برایشان گزینه  عایقبندی در کانکس مهم باشد به سازه های ساندویچ پانل رو می اورند.کانکس ساندویچ پانل بهترین گزینه از لحاظ ایزوله بودن در برابر دما و صداست.

موارد استفاده کانکس ساندویچ پانل بیشتر در کمپ های کارگاهی و اقامتی و مصارف صنعتی مانند کشنده های یخچالی میباشد.

کانکس ساندویچ پانل بیشتر در مکانهایی که شرایط جوی مساعدی نداشته و یا اینکه افراد به دلیل سختی زندگی به دنبال کانکس مستحکمی هستند که بتوانند به طور طولانی از ان استفاده کنند .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن
× مشاوره سریع در واتساپ